Regulamin świadczenia usług sklepu igortreneronline.pl

 

§ 1

Igortreneronline.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Firma Fitness Security z siedzibą w Radomiu przy ul. Pl.Konstytucji 5/6 NIP 948-25-04-808, wpisaną do CEIDIG. Regulamin określa zasady zawierania transakcji w sklepie igortreneronline.pl

 

§ 2

 

Igortreneronline.pl jest internetowym sklepem, za pośrednictwem którego klienci mogą nabywać plany żywieniowe, treningowe i suplementacji, a także indywidualne pakiety stworzone z myślą o wymagających klientach chcących szybkich efektów.

 

§ 3

 

    Dokonywanie zakupów za pośrednictwem Igortreneronline.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.

    Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

 

 

§ 4

 

    Aby złożyć zamówienie, należy zamówić plan lub pakiet, dokonać płatności i wypełnić oraz odesłać wywiad.

    Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji i kliknięcie przycisku „zamów”. Następnie użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności.

    Zamówienie jest realizowane do 2 dni. Gotowe plany lub pakiety są wysyłane za pośrednictwem poczty e-mail na konto klienta.

        Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia.

 

§ 5

 

Konsument ma 14 dni od zamówienia planu lub pakietu na reklamację. Wszelkie reklamację można składać na adres e-mail imienkowski@gmail.com. Reklamację rozpatrywane są do 14 dni.

 

§ 6

 

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta https://uokik.gov.pl/faq_umowy_zawierane_na_odleglosc.php#faq2294

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta(spełnienie świadczenia za wyraźną zgodą konsumenta sklepu internetowego www.igortreneronline.pl to: zamówienie planu bądź pakietu i opłacenie go). W przypadku spełnienia tych świadczeń konsument nie ma prawa odstąpienia od umowy. W przypadku gdyby, któryś z tych warunków nie został spełniony konsument ma 14 dni na odstąpienie od umowy.